Sezon 7 – Podsumowanie

W zeszłym roku, jak co roku, zebrano więcej danych niż udało się przetworzyć, tak więc zapasy stale rosną.

Czas szybko umyka, to nie nowość. Zazwyczaj udawało się przygotować podsumowanie sezonu z początkiem roku, aktualnie mamy prawie środek marca, czyli jest drobne opóźnienie 🙂

„Rzeźba plenerowa w Polsce…” to konferencja dotycząca rzeźby plenerowej, bardzo ciekawa inicjatywa podnosząca wszystkie aspekty tego zjawiska, tak więc nie mogło nas tam zabraknąć. Więcej informacji tutaj – Prezentacja multimedialna na konferencję „Rzeźba plenerowa w Polsce…”. Ale może nie to jest najważniejsze, w końcu na konferencji występowało się nie raz 😉 Warto zwrócić uwagę na perełkę – specjalnie na okoliczność tego wydarzenia przygotowano pokaz VR/AR. Można go zobaczyć tutaj – „Wirtualna galeria rzeźby plenerowej BYTOM”

Wracając do podsumowania, warto odnotować, że zdecydowanie poszerzamy zakres działania. Na stronie znajdziecie już nie tylko rzeźby z terenu Śląska, ale i z innych części kraju. Kraków, Nowa Huta, Częstochowa, a w kolejce czeka…  wiele innych. 

Jak wiecie ZachowajTo to nie tylko sama strona ale i kanał na Sketchfab-ie. Przyjęło się, że tam publikowane są treści nie wpisujące się w ramy strony.

W tym roku warto odnotować duży projekt – Ruiny Pałacu von Osten – Wicimice. Zdjęcia z ziemi i z drona, kilkadziesiąt panoram 360.

Na tym kanale jest też wątek węgierski, dwa nowe ciekawe skany. 

Generalnie sezon 7 – 13 wpisów, 16 nowych modeli rzeźb oraz jeden nowy film na kanale YouTube

A i jeszcze miniaturka. Siódmy sezon, siedem lat, tak by to mogło wyglądać, a przynajmniej tak to sobie „wyobraziła” SI (Sztuczna Inteligencja). 

Ten wpis jest osadzony w kategorii Sezon 7.